Kes ma olen?

Hei! Mina olen Virge ja ühtlasi selle virtuaalse pesa omanik ning üks peategelastest. Resideerun Lääne-Virumaa imeilusate metsade vahel koos oma kassi (Vigri), koera (Mustikas) ja Mürakaga (hiiglaslik meesolevus).

Vabal ajal tegelen põhiliselt sellega mis mulle huvi pakub. Aga tuleb ette ka olukordi kus ma pean tegelema millegagi mis mulle absoluutselt huvi ei paku. Selline see elu kord juba on. Kui rääkida hobidest, siis mulle meeldib kohutavalt süüa teha. Mulle meeldib avastada uusi maitseid ja neid omavahel kokku sobitada ning pärast imestada kui hea võib üks armastusega tehtud roog olla. Kokkamise kõrvalt jääb aega ka küpsetamisele. Viimane on mul lausa haridusena omandatud. Igapäevaselt tegelen joogaga, et hoida oma keha ja vaim natukene virgemana. Ääretult tore on näha, et ma olen veel võimeline üldse igatepidi ennast painutama, ilma, et ma oma jalad ära murraksin. Kui jooga on minust viimsegi jaksu välja rookinud, siis on tavaliselt aeg ahi küdema panna (seda ainult talvel) ja voodis raamatute seltsis vedeleda. Eriliseks favoriidiks on krimkad ja teadus, psühholoogiaga eesotsas. Kevadest sügiseni seiklen imelises looduses ringi ja tutvun meie imeilusate matkaradadega. Ja kui ma juba kord looduses olen, siis minu käest ei puudu mitte kunagi kaamera. Minu jaoks on see lausa eluks vajalik. Fotograafiaga olen tegelenud juba mõned aastad aga fotograafiks ma ennast veel ei pea. Sinnani on veel pikk tee ja palju harjutamist ning õppimist, enne kui ma julgen ennast fotograafiks nimetada. Kuna ma juba selline suur looduslaps olen, siis iga talve saabumisega ootan ma heldinult kevadet, et saaks tegeleda ühe enda suurima hobiga, aiandusega. Hobiaednik olen ma olnud juba mõned ilusad aastad aga tõsisemalt võtsin ma selle kätte alles eelmise aasta alguses. Pole midagi paremat kui kasvatada iseendale oma köögiviljad ja ilutaimed.


Suurema osa oma ajast olen ma üsna positiivselt meelestatud. Kuigi vahel ma kipun sarkasmi pritsima, siis tegelikult olen ma äärmiselt sõbralik ja lilleline. Need kes minuga juba kauem koos olnud, teavad, et minu sarkasmi ei tasu tõepähe võtta. See on lihtsalt osake minust. Iseloomult olen üsna kirgas. Kuna minus voolab lisaks Esti verele veel Ukraina verd, siis on üsna loogiline, et ma olen temperamentne. See ei väljendu ainult vihastamisel, vaid ka teiste emotsioonidega. Mul ei puudu kunagi oma arvamus ja seda oskan ma tavaliselt üsna hästi kaitsta, siiski ei näe ma põhjust oma seisukohti teistele peale suruda ja nendega teistele emotsionaalselt liiga teha.

See siin on aia- ja kodublogi. Põhiliselt ammutan ma oma teemad aiandusest. Kodust tuleb kaugemal tulevikus juttu ja vahel võib sekka eksida ka mõni igapäevaeluline postitus. Aga põhirõhk on ja jääb aiandusele. Ma blogin eesmärgiga jagada oma teadmisi, teadmatust ja muresid, ning loodan, et nii mõnigi leiab siit loodetava abi. Samas on mul hea meel kui keegi minuga oma teadmisi jagab, sest meil kõigil on midagi õpetada. See on koht kuhu ei mahu negatiivsust!
Soovin teile kõike positiivset ja peatse kohtumiseni!

No comments